Hakkımızda

No346’ya Hoşgeldiniz!

2005’ten beri web ve grafik tasarım alanında hizmet veren kurucumuz tecrübelerini, beğendiklerini ve ilginç bulduğu sanatsal ve sektörel içerikleri (reklam, tasarım, teknoloji, ilginç bilgiler vs) konularında en taze ve ilham verici içerikleri okuyucuya ulaştırmak için kuruldu.

No346 bugün Türkiye’nin en popüler bağımsız reklam, tasarım ve teknoloji blogu olma yolundadır. Sadece internette haber araştırmakla kalmayıp, Web, Sosyal Medya, Grafik Tasarım ve Marketing alanlarında birçok firmaya destek destek verip kurumsal kimliklerini yapıyor ve yapmayada devam ediyoruz. Türkiye’de yaratıcı sektörün başarılı işlerini özenle seçip yazıyor ve bu işlerin hem Türkiye’de, hem de dünyada duyulmalarına destek oluyoruz.

İçeriklerimiz de önceliğimiz her zaman en ilgi çekici ve ilham verici konular. Okuyucularımıza olan sorumluluğumuz bizim için hala ilk günkü gibi önemli. Yazılarımızın yanında video içeriklerimizlede hedef kitlemiz için her mecraya uygun formatlar da ilham verici içerikler üretiyoruz.

Haberlerimizde her zaman referans gösteriyoruz. Böylece düzenli takipçilerimiz için trenderi tespit edip, onları gelişimini de saptayan bir mecra olabiliyoruz.

No346’yı hangi kanaldan takip ederseniz edin, her gün yeniden şaşırmanız, ilham almanız ve yaratıcılığınızı kullanmak üzere heveslenip harekete geçmeniz için çalışıyoruz.

Bize, her türlü sorunuz için 346plus@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Basın bültenlerinizi ve haber olarak değerlendirilmesini istediğiniz işlerinizi EDİTÖR gönderebilirsiniz.

İş ilanları ile ilgili bilgi için İLAN yazabilirsiniz.

No346’da reklam vermek ve içerik projeleri gerçekleştirmek için REKLAM adresine yazabilirsiniz.